Widget Image

Top

Metalo detektoriai Idemag

Ipcentras / Metalo detektoriai Idemag

Metalo detektoriai Idemag yra elektroniniai prietaisai, specialiai sukurti metalo priemaišų, esančių bendrame sraute su kitomis medžiagomis, nustatymui. Jo pagrindinė funkcija yra apsaugoti pramoninius įrengimus (smulkintuvus, trupintuvus, granuliatorius ir kt.), kurie gali būti pažeisti dėl kontakto su metalinėmis dalelėmis.

Metalo detektoriai, priklausomai nuo jų formos, gali būti tuneliniai arba montuojami virš/po transporteriu. Tuneliniame modelyje konvejerio juosta juda detektoriaus viduje, o magnetinis veikimo spindulys vienu metu veikia tiek transportuojamos medžiagos paviršių, tiek ir apačią. Kitu atveju metalo detektorius gali būti pakabintas virš konvejerio juostos arba sumontuotas po ja, priklausomai nuo analizės, kurią atlieka gamintojo techninis skyrius, siekiant optimalaus metalo priemaišų aptikimo.

Kiekvieną kartą įvykus metalo priemaišų aptikimui, galima generuoti skirtingus veiksmus: konvejerio juostos sustabdymą, akustinio ir/ar šviesos signalo (blykstės) aktyvavimą, sklendės perjungimą aptiktam produktui atskirti ir kt.

Metalo detektoriai - pagrindinės savybės

Nesudėtingas sumontavimas;

Visų rūšių metalinių priemaišų aptikimas;

Didelis jautrumas;

Patikima elektroninių komponentų apsauga.

lt_LTLT