Widget Image

Top

Filtravimo sistemos MultiStar

Ipcentras / Filtravimo sistemos MultiStar

Filtravimo sistemos MultiStar pasižymi ypatingu lankstumu – praktiškai bet kokiam sauso filtravimo atvejui pagal vartotojo specifikaciją galima pagaminti tiksliai pritaikytą įrengimą iš MultiStar serijos modulių. Tam tikslui yra labai platus įvairaus pločio, ilgio ir aukščio korpusų bei filtravimo rankovių pasirinkimas. Siūlome ypač profesionalias technologijas už geriausią įmanomą kainą.

Techninės charakteristikos

Galima pasirinkti iš įvairių dydžių ir versijų filtravimo sistemų – nuo kompaktiško kasetinio filtro iki didelio modulinio filtro, kurio oro srautas iki 600 000 m³/h. Dizainas visada pagrįstas optimizuotu konstrukciniu moduliu, kuris puikiai tinka jūsų sąlygoms. Atitinkamo dydžio filtravimo sistemos MultiStar gali būti tiekiamos mažoms dirbtuvėms ar didelėms pramonės gamykloms, pvz., popieriaus ir spaudos pramonei, baldų gamintojams, metalo ir medžio apdirbimo dirbtuvėms, perdirbimo įmonėms arba automobilių pramonei.

Filtravimo sistemos MultiStar – privalumai

Naudodami modulinio surinkimo principą, suprojektuosime geriausią Jūsų poreikius atitinkančią filtravimo sistemos MultiStar konfigūraciją. Nuo medienos dulkių iki popieriaus atraižų bei dulkių, medžio drožlių, plastiko dulkių ar drožlių, poliuretano putų, aliuminio bei cinko drožlių ir dulkių, apdailos medžiagų dalelių ar suvirinimo dūmų ir kitos kilmės dulkių – visiems atvejams Jums tiks filtravimo sistemos MultiStar.

lt_LTLT