Widget Image

Top

Magnetai virš transportinės juostos

Ipcentras / Magnetai virš transportinės juostos

Magnetai virš transportinės juostos yra magnetinių separatorių sistema, kabinama virš juostos, kuria transportuojama rūšiuojama medžiaga. Tokia nuolatinių magnetų sistema gali pašalinti iš srauto visų rūšių juodųjų metalų daleles skirtingose pramonės šakose – atliekų smulkinimo, kasybos, cemento,  chemijos produktų, plastiko ir kt.

Tokios magnetų sistemos sukurtos nuolatiniam darbui labai reiklioje darbinėje aplinkoje. Jos projektuojamos individualiai kiekvienu konkrečiu atveju, atsižvelgiant į rūšiuojamos medžiagos tipą ir srautą bei turimą erdvę sumontavimui. Tokio tipo sistema reikalauja minimalaus aptarnavimo, o pati konstrukcija yra tvirta ir ilgai tarnaujanti. Skirtingos magnetų konfigūracijos užtikrina optimalų kiekvieno projekto veikimą.

Skirtingai nuo magnetinių plokščių, norint išvalyti tokią nuolatinių magnetų sistemą nereikalingas joks rankinis darbas. Galimybė sumontuoti tokioje konstrukcijoje elektrinį ar hidraulinį variklį palengvina jų integravimą į mobilią filtravimo sistemą.lt_LTLT